Teknoloji

Pintipanda’nın YouTube Hesabı Hacklendi!

YouTube’da maç görüntüleri denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Tuna Akşen, uzun yıllardır ortalıkta dolaşıyor. küçük panda YouTube’a ve çeşitli platformlara kendi adı altında resim ve yorum yüklüyor. Oynadığı oyunlar dışında tavır ve davranışlarıyla YouTube Türkiye dünyasının içindedir. herkes tarafından sevilen ve saygı duyulanAkşen’in YouTube hesabı maalesef hacklendi.

Twitter hesabından hesabının hacklendiğini açıklayan Panda’nın bir süredir YouTube’da bilinen hesabı, ” sahte Elon Musk“Canlı yayınlar yapılıyor.

Kanaldaki tüm görseller gizlenmekte ve sahte canlı yayınlar yapılmaktadır.

Twitter hesabından” Arkadaşlar Youtube kanalı hacklenmiştir. hiçbir şeye tıklamayın , canlı yayına girme, sohbette hiçbir şeye tıklamayın. Bir şekilde çözeceğiz.” diyen Akşen’in YouTube hesabı, şu anda 2 görsel dışında tüm görseller gizli. Oynatma listelerindeki resimlere hâlâ erişilebilirkenkanalın profil resmi ve linki tesla tvGeçen yaz çok popüler olan “A” olarak değiştirildi. Elon Musk Bitcoin dağıtıyor“Canlı yayınlar sahte görüntülerle başladı.

Dolandırıcılar, bu canlı yayınlar aracılığıyla kullanıcılara Bitcoin dağıttıklarını, kripto cüzdanlarına eriştiklerini ve cüzdanlarını boşalttıklarını iddia ediyorlar. Siz siz olun YouTube’da gördüğünüz bu işlem görsellerinde ve canlı yayınlarda temaslılardan korkmayın. tıklama.

Tuna Akşen, Twitter’da Elon Musk ve YouTube’u da etiketledi” Sevgili Elon Musk, lütfen işiniz bittiğinde kanalıma geri dönün, teşekkürler. Youtube, yardımcı olabilir misin? Callisto Protokolübitirmek için kanalıma ihtiyacım vardiye esprili bir şekilde paylaştı.

Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi de iletiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu